Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profesjonalnie wykonany sprzęt do tenisa i badmintona od marki Yonex

Skrupulatnie wybrany sprzęt zawierający gadżety do tenisa i badmintona dystrybuuje Yonex Polska, a więc dystrybutor japońskiej Yonex. Firma wytwarza produkty sprawdzone oraz z certyfikatem. Bardzo popularnym wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500, opierająca się na innowacyjnej technologii. Marka jest także rozpoznawalna z autorskiej techniki Power Cusion, zastosowanej w butach sportowych. Isometric to technologia oddziałująca na otrzymanie sporej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano przez wydłużenie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Z kolei system Power Cusion skutecznie pochłania energię uderzeń, jaka powstaje w efekcie opadania na arenę, transferując następne posunięcia graczy. Już nawet to pokazuje, że firma jest uznawana w świecie sportowców i nie bez przyczyny bierze odpowiedzialność za sponsoring licznych znaczących eventów. Statystyki wskazują, że mniej więcej 80% graczy w badmintona wykorzystuje rakiety Yonex. We wskazanym punkcie sprzedaży internetowym asortyment buty do tenisa jest ogromny i z tego powodu dystrybutor podzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Klienci mogą także zobaczyć bestsellery i nowości oraz obniżki na preferowany asortyment. Tak samo osoby amatorsko grające w tenisa, jak i profesjonaliści wyszukają gadżety dobrane do umiejętności i stylu grania. Kiedy ktoś pierwszy raz robi zakupy w takim sklepie i nie do końca ma pojęcie, na co się decydować, to pomoże obsługa klienta. Poza transakcjami można także dowiedzieć się z witryny, co wydarzyło się w dyscyplinie badmintona i tenisa, co jest znaczące dla osób które uprawiają wskazane. Szczególnie znane są zapewniające ergonomię użytkowania rakiety tenisowe z kolekcji: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY