Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Produkty do jedzenia, które w 100% są w stanie oddać urozmaicenie wywodzącej się z Włoch kuchni

Marka North Coast zajmuje się przywozem oraz dystrybucją pochodzących z Włoch produktów spożywczych. Mało tego, udostępnione tutaj jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Propozycja sprzedażowa zawierająca produkty włoskie oryginalne skierowana jest głównie do takich konsumentów, którzy cenią najwyższą jakość wyrobów spożywczych. Aktualnie importowane są produkty od 70 czołowych wytwórców markowych. Duża część z nich ma prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku polskim, co podaną propozycję sprzedażową wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Klienci mają możliwość w głównej mierze zaopatrywać się tu w: ryż, sery, produkty mrożone a także napoje. Odbiorcy podzieleni są na wyszczególnione grupy: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, więcej niż 2100 punktów sprzedaży detalicznych, umiejscowionych w całym kraju a także więcej niż tysiąc osiemset kupujących będących właścicielami obiektów gastronomicznych lub hoteli.

Mający doświadczenie doradcy handlowi w każdej sytuacji doradzają klientom, na co muszą się zdecydować. Klienci mogą oczekiwać na obsłużenie i przywiezienie asortymentu aż przez 6 dni w tygodniu, ze względu na to, że North Coast dysponuje własną flotą samochodów dostawczych oraz współpracuje ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na doręczenie można liczyć do dwudziestu czterech godzin po złożonym zamówieniu. Ze względu na to że w asortymencie można znaleźć więcej niż 3000 propozycji, można w całości wyposażyć swój sklep i oczekiwać, że to, co ma zamiar w nim oferować, będzie udostępnione u wskazanego dystrybutora.

North Coast proponuje, które oddają bogactwo włoskiej kuchni. Punkt sprzedaży znany jest z dobrych gatunkowo włoskich oraz śródziemnomorskich produktów. Świeże produkty zajmują miejsce lidera. Poświadcza o tym to, iż w North Coast można kupić je w wersji dobrze przechowywanej a także w konkurencyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY