Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Marka która zajmuje się importem oraz dystrybucją pochodzących z Włoch produktów spożywczych

Idealne pod względem smaku produkty z Italii dla gastronomii proponuje hurtownia North Coast. W asortymencie można znaleźć produkty czołowych włoskich marek, umożliwiające przyszykowanie stuprocentowo włoskich produktów w restauracji albo w pizzerii. Będą to na przykład pochodzące z Italii mięsa, produkty włoskie oryginalne, sery, dojrzałe pomidory przypominające przecier, czy włoskie podwieczorki.

Dodatkowo można zakupić zdrową żywność: BIO, bez laktozy a także bez glutenu. Taka propozycja żywieniowa przeznaczona jest nie tylko dla osób ceniących pyszne oraz zdrowe menu, ale również dla osób które zmagają się z nietolerancjami żywieniowymi. Kompletny asortyment jest na tyle obszerny, że podzielony pozostaje na parę kategorii.

Dzięki temu klienci mogą szybko zrobić zakupy. Są to takie kategorie do jakich zaliczają się: asortyment HoReCa, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, a także Italian Bar dla detalu. Kupujący, którzy będą potrzebować prawdziwych włoskich produktów spożywczych najwyższej jakości, dostępnych w konkurencyjnych cenach z pewnością będą usatysfakcjonowani z tego, co mogą tutaj dostać. Sklep online rozwija się dynamicznie. Co ciekawe, kupują tutaj nie tylko klienci koncentrujący się na kuchni włoskiej.

Z uwagi na wszechstronność tego, co kuchnia śródziemnomorska ma do zaproponowania, można wybierać poszczególne propozycje żywieniowe przykładowo dla obiektów z branży gastronomicznej, które serwują dania kuchni rodzimej lub każdej innej. Na ten moment importowane są produkty od aż 70 czołowych wytwórców, co powoduje, że katalog wyrobów w takim punkcie sprzedaży jest bardziej rozbudowany od konkurencji.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY