Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyposażenie kamperów CarGO! w czasie wynajęcia

Wyposażenie kamperów CarGO! w czasie wynajmu obejmuje elementy podstawowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny a także w dogodnych warunkach podróżować. Naturalnie, wypożyczający mogą jeszcze decydować się na wyposażenie uzupełniające, zależnie od tego, czego potrzebują. Każdy kampery poznań jest maksymalnie przygotowany, a więc sprawdzony oraz czysty.

W wyposażaniu podstawowym znajdują się: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla z gazem, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, a także klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające stanowić z kolei mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy śniegowe, dodatkowa lodówka kompresorowa, zestaw dodatkowej chemii, opony do jeżdżenia w warunkach zimowych, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna, czy kamera GoPro z dodatkami.

Niezależnie wobec tego od pory roku oraz warunków drogowych można odbywać podróż maksymalnie luksusowo, stricte w taki sposób, jak to sobie ktoś zaplanował. I chociaż dużo osób podróżowanie kamperem będzie kojarzyć z latem, to w porze zimowej także wiele osób odbywa podróże tego typu. Kamper pozwala bowiem na większą niezależność. Każdy użytkownik zaś posiada inne wymagania odnośnie do podróżowania. Reguły wypożyczenia są zawsze w takim razie ustalane indywidualnie.

Dużą popularnością cieszy się wynajem przeczep kempingowych producenta HOBBY i z całej Grupy Pilote, a klienci mogą zdecydować się zarówno na modele najnowsze, ale też eksploatowane. Wypożyczenie przyczep używanych pozwala na korzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na zakup najnowszego kampera. Dla klientów udostępniony jest serwis, a team pomaga zainteresowanym dopasować nie tylko wyposażenie dodatkowe, ale też części zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY