Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W jaki sposób miło i aktywnie przeznaczyć wolny czas na urlop?

Dźwirzyno jest nieobszerna miejscowością nad Bałtykiem, położona około 10 km od Kołobrzegu. Jest to niegigantyczna, ale o wielowiekowej historii miejscowość. Jej początki sięgają XIII wieku, funkcjonowała najpierw jako wieś przyklasztorna, a potem jako osadza rybacka. Współczesne Dźwirzyno to typowa miejscowość letniskowa, gwarantująca turystom liczne atrakcje.

Odnajdziemy tam rozbudowaną bazę hotelowo – noclegową (ogromnej klasy hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, liczne pola kempingowe oraz domki wczasowe). Tutaj spędzone tylko wczasy nad morzem gwarantuje niezapomniany nastrój, olśniewające, piaszczyste plaże, korzystanie z przystani jachtowej oraz windsurfingowej. Miejscowość ta jest położona w swoisty sposób: między morzem a jeziorem Resko Przymorskie. To właśnie dzięki temu turyści tutaj zamieszkujący posiadają ogromnie dużo możliwości spędzania wolnego czasu: kąpiele morskie, uprawianie sportów wodnych, wędkowanie, obserwacja przyrody, kąpiel oraz opalanie się.

Rozciągają się tu zachwycające wydmy, piasek jest biały, niebywale lekki w dotyku. Wybrzeża o gigantycznej szerokości. Biegnie tam też międzynarodowy szlak rowerowy. Jeżeli pragniesz jechać na kemping, zobacz akcesoria do kampera. W województwie zachodniopomorskim jedną z najbardziej modnych miejscowości morskich w typowo krajoznawczym klimacie są to Międzyzdroje. Organizując nasze wczasy nad morzem warto zawitać do tej miejscowości, znanej między innymi z organizowanych tu corocznie festiwali, w tym Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd, atrakcyjnego także pod nazwą: Europejski Festiwal Gwiazd.

Miejscowość leży na wyspie Wolin, oddalone jest od Świnoujścia o 13 km. W ciągu 1 godziny możemy dojechać stamtąd do Szczecina. Bardzo w pobliżu jest to Solińskiego Parku Narodowego – miejsca wartego odwiedzenia w trakcie spędzania wakacji nad morzem. Interesująca ogromnie jest historia tego kurortu, sięgająca aż XII wieku. Nowoczesne Międzyzdroje przyciągają podróżników spędzających odpoczynek nad morzem wieloma atrakcjami. Do z większym natężeniem wspaniałych miejscowych atrakcji należy atrakcyjna Aleja Gwiazd, gdzie znajdują się odciski rąk artystów, postaci z show biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY