Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

North Coast: asortymet obejmujący więcej niż trzy tysiące produkty

Wyroby z Włoch, które pozwalają czuć się jak we włoskiej kuchni sprzedaje firma North Coast. Asortyment wygląda imponująco, czyli konsument nie będzie mieć trudności z odnalezieniem mozzarella burrata dopasowanej do jego upodobań smakowych. W North Coast można też zakupić włoskie pomidory w butelce, oliwy tłoczone z doskonałych jakościowo oliwek, albo wyroby mięsne wykonane według sprawdzonych włoskich receptur. Są to propozycje od na tyle rozpoznawalnych marek jak: Ben’s Original, AGRIFORM albo MENU. Sklep publikuje także przepisy z jakich można przygotować smaczne dania, do jakich składniki można kupować w punkcie sprzedaży. Są to: potrawy główne, sałatki, przekąski, albo słodkie przekąski. Potrawy mają różny poziom trudności przyszykowania: od prostego po skomplikowany. Jeżeli zaś chcą dowiadywać się więcej o ofercie bądź o propozycjach przygotowania potraw, to mogą skontaktować się ze sprzedawcami bądź zaglądać do profilu w mediach społecznościowych.

Opłaca się zajrzeć do aktualności, gdyż to gwarantuje bieżący wgląd do propozycji produktowej, gdyż sklep oferuje je systematycznie. North Coast przywozi a także dystrybucją włoskich produktów spożywczych, a także na dodatek sprzedaje jedzenie z Francji, Hiszpanii, Grecji i z Anglii. Są to wyroby od aż 70 czołowych producentów markowych. North Coast posiada prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku w Polsce, co ofertę kształtuje jako wyróżniającą się.

Konsumenci mogą zaopatrzyć się tu w: produkty suche, produkty świeże, produkty mrożone i w napoje. Do kupujących będą wliczać się: sklepy wielkopowierzchniowe, delikatesy, więcej niż 2100 sklepów zajmujących się sprzedażą detaliczną, ulokowanych w całym kraju a także więcej niż 1800 klientów z rynku gastronomicznego i hotelarskiego. Zamówienia można składać aż przez sześć dni w ciągu tygodnia, gdyż firma posiada własne pojazdy dostawcze i współpracuje ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Doręczenia mają miejsce od razu po opłaceniu zamówienia.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY